Bir çok markanın binlerce çeşit ürünü, geniş çaplı bir tedarik zinciri yönetimiyle taşınır. Müşteri ilişkileri departmanımız güçlü organizasyon yapısı ile tedarik zincirindeki tüm süreci yönetir. Koordinasyonu sağlar, talepleri, siparişleri ve şikayetleri yönetir.

Satış Operasyon Süreci
Satış Operasyon süreci dahilinde finans ve tedarik zinciri ile tüm satış ve pazarlama süreçlerinin koordinasyonunu sağlarız. Bu kapsamda, talep yönetimi, sipariş yönetimi, iade işlemleri, alacak/borç takibi hizmetleri sunarız.

- Sipariş yönetimi
- Alacak/borç takibi
- Talep yönetimi
- İade işlemleri


İş Modelimiz

Blog

Tedarik Zinciri Yönetimi

Ürünlerin talep ve tedarik işlemleri kullanılan özel takip sistemleri ile birlikte tüm detayları ile planlanarak hareket edilir. Gerçek Kozmetik'te tüm ürünler çalıştığımız satış kanallarındaki müşterilere profesyonel bir şekilde yürütülen lojistik operasyonları ile ulaştırılır.

Blog

Satış

Mobil iletişim çağında modern işletme anlayışı ile çalışan satış ekibi Türkiye'nin her noktasında sahada el terminalleri ile sipariş aldıktan sonra, merkez ofise bağlanarak, siparişin anında depoda görünmesini sağlamakta, böylece müşteriye en geç 24 saat içerisinde minimum hata oranı ile sevkiyat sağlamaktadır.

Blog

Planlama ve Raporlama

İş ortaklarımızın kendi datalarını şeffaf bir şekilde göreceği ekranlar organize ediyoruz. Raporlamalar, Marka-Kanal öncelikleri ve Firma beklentileri göz önünde bulundurularak dizayn edilmektedir. Ciro-hedef, penetrasyon, performans ve stok verimlilik raporları ihtiyaca uygun şekilde kanal, marka, urun kırılımlarında hazırlanmakta, günlük-haftalık-aylık periyodlarda yayınlanmaktadır.

Blog

Marka Yönetimi

Gerçek Kozmetik belirlediği stratejiler ve ticaretin gelişen yapısı doğrultusunda gelişim fırsatlarını tüm detayları ile değerlendirerek, yeni iş birliklerini her zaman heyecan ve tutkuyla karşılayarak hareket etmektedir.